Location :
Kemalpaşa-İZMİR
Email :
info@aydinlarmadencilik.com.tr
Call Us :
+902328802001

Hakkımızda

Aydınlar Madencilik 1993 yılından bu yana İzmir – Ankara kara yolunun 35. Kilometresinde bulunan, 1.500.000 metrekare kendi arazisi üzerine kurulu bir firmadır. Şirketimiz inşaat kumları, endüstri kumları, peyzaj ürünleri ve organik gübre sektörlerinde faaliyet göstermektedir. Hedeflerimizi her gün büyüterek yolumuza devam etmekteyiz.

Ürettiği kumların sektörel bazda genel kullanıcıları; inşaat sektörü, havuz sektörü, yapı kimyasalları, kumlama firmaları (raspa), halı saha kumu, kartonpiyer (söve), tekstil sektöründe yıkama ve boyama (rodeo kumu) firmaları olup, kum dünyası olarak markalaşmış bir kalite ve yelpaze olarak, yaklaşık 20 farklı ürünle müşterilerine hitap etmektedir.

Geniş üretim yelpazesine sahip olan Aydınlar Madencilik; konusunda uzman, teknik donanıma sahip, bilgili, becerikli çalışanlarıyla teknolojik gelişmeye, ilerlemeye açık şirket yapısı ve duruşuyla yakaladığı dünya standartlarını istikrarlı bir biçimde devam ettirmektedir.

İç ve dış müşterilerinin memnuniyetini sağlamak, yakaladığı dünya standartlarını daha ileriye götürmek için ürün geliştirme laboratuvarlarının her düzeydeki çalışmalarında yöntemsel doğruluk ilkesi ile her koşula uygun yerel ve özel optimal çözüm üretilmektedir.

Bir Ar-Ge firması olan Aydınlar Madencilik profesyonel ekibi ve deneyimleriyle sektörün bir bilgi merkezidir.

Aydınlar Madencilik bir sistem yaklaşımından hareketle amacı; kaliteli ürün, satış ve hizmettir.